Värvimine

Värvimine ja viimistlemine

 

Meie täielikult automatiseeritud värvimistsehh, mille võimsus on üle 100 tonni kuus, on varustatud kõige uuema kõrgel temperatuuril ja kõrge rõhu all töötavate värvimisseadmetega, mis võimaldab meil töödelda kõiki kangakiudude liike ja kiudude segusid.

Värvitooni ühtlus on tagatud, sest kõik meie värvimismasinad on ühendatud automaatse kemikaalide jaotusseadmega, mis juhib vedelad värvained otse masinasse samal ajal, kui automaatne värvipulbri kaalumisseade teeb sama pulbriliste värvainetega.

Viimistluse osas pakume nii torukanga kui ka erineva laiusega kanga viimistlusliine, mis on varustatud kokkutõmbumisvastaste seadmetega.

Eri laiusega kangaste liinil saame viimistluse käigus kasutada erinevaid toimeaineid, näiteks silikoonpehmendajat, mis võimaldab kangast paremini käsitseda, ja ensüümpesu, mis kaitseb võimaliku saastumise eest.

Peale selle saame teostada ka fleece kanga karvastamist.

Laboratoorsed uuringud


Tehase üksikasjalikult sisustatud labor pakub kiiret ja täpset võrdse vaste leidmise teenust koos põhjaliku testimisega, mille viivad läbi kogenud ja kvalifitseeritud töötajad.

Tänu uusimale tehnoloogiale saame oma klientidele pakkuda arvutipõhist vaste leidmise teenust, kasutades selleks oma spektrofotomeetrit, mis on võimeline koostama retsepti paari sekundiga, kangatüki või kanga värvikaardi skaneerimise või spektraalsete andmete sisestamise järgi.

Lisaks on seadmel ka nutikas vaste leidmise süsteem, mis jätab võimaliku vaste meelde, võrdleb seda tegeliku tootmises olnud värvivarjundiga ja kohandab tulemustele vastavalt retsepti, et tagada edaspidi sama tooni tellimuste puhul värvi täielik ühtimine.
Meie labor on atesteeritud ja võib läbi viia ISO ja ÖKO-TEX standarditele vastavuse kontrollimisi.